Přijďte vyzkoušet Schwinn cycling, budou Vám k dispozici certifikovaní instruktoři s mezinárodní licencí Schwinn cycling a Spinning s profesionálním přístupem, kteří se budou snažit vám se vším poradit a zodpovědět vaše dotazy.

Schwinn cycling je pro všechny věkové kategorie od juniorů až po seniory, děti a těhotné ženy. Hodiny jsou koncipovány, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé či sportovce, proto odhoďte veškeré zábrany a přijďte si zajezdit i Vy.

Naši klienti, mají možnost použít pedály s SPD systémem.

Snažíme se dále vzdělávat a zlepšovat naše služby a vše předávat Vám klientům.

Pořádáme také indoor cyclingové maratony, společenské akce, v létě výjezdy na horských kolech, prodloužené víkendy na Lago di Garda, v zimě jezdíme na lyže.

Neváhejte a přijďte do příjemného prostředí za příjemnými a milými lidmi. Čekáme právě na Vás.

CO JE SCHWINN CYCLING

- speciální koncept jízdy na kole za doprovodu motivační hudby, kde si každý klient určuje sám intenzitu a náročnost hodiny. Techniky jízdy napodobují stoupání do kopce, jízdu na rovině i v nerovném terénu. Jízda s neskutečnou skupinovou dynamikou je osvobozena od soutěživé povahy mezi účastníky, kde se každý klient řídí vlastní tepovou frekvencí. Pro dosažení svých cílů konzultujte svá přání s instruktorem. Všichni nejezdí stejně, každý podle toho, jak se cítí.
5 důvodů proč to zkusit - snadnost - motivace - úspěch cvičení - zdraví - zábava

© 2016 ZRB 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!